Ceník

1) Skupinové lekce 

Pilates na podložce ve velkém sále - cena kurzovného 11.9.2017 - 9.2.2018: pondělí 2.900,- (20 lekcí), úterý 3.045,- (21 lekcí), o státních svátcích se necvičí.

Pilates s využitím strojů v malém sále - cena kurzovného 11.9.2017 - 9.2.2018: pondělí a čtvrtek 4.000,- (20 lekcí), středa 4.200,- (21 lekcí), o státních svátcích se necvičí.

Skupinová lekce je plná variací cvičení na podložce s využitím pomůcek – pěnové válce, gumičky, těžké míčky, magic circle, overbally, atd. Připojte se k vypsané skupině nebo vytvořte novou se svými přáteli nebo kolegy (malá skupinka na strojích min. 3 lidi).

 

2) Individuální lekce Pilates na V2Max Reformeru a Stability Chair:

Cena za 1 lekci – standardní Cena za 1 lekci / zvýhodněná

Úvodní lekce 560,- / 450,-

Jednorázová lekce 780,- / 670,-

Balíček 10 lekcí 730,-  / 620,-

Balíček 20 lekcí 670,- / 560,-

Balíček 30 lekcí 620,- / 510,-

Zvýhodněná cena se týká klienta cvičícího i ve skupině při pravidelné docházce 2 krát týdně. Soukromá lekce umožňuje dotekové korekce a individuální přístup instruktora. Každá lekce a celkový program je upraven na míru jedince. Doporučujeme úplným začátečníkům, komukoliv se zraněním nebo při zdravotních potížích (těhotenství, po porodu, skolióza, inkontinence,…) a těm, kteří hledají intenzivní lekce (pro zlepšení se ve specifických sportech).

3) Kruhový trénink – semiprivátní lekce:

Cena za 1 lekci a osobu - standard Cena za 1 lekci a osobu / zvýhodnění

Jednorázová lekce 420,-  / 370,-
Balíček 10 lekcí 360,-  / 310,-

Instruktor se věnuje dvěma cvičícím zároveň. Každý dostává individuální pokyny, fyzické korekce a program vytvořený pro jeho korekce. Tyto lekce jsou ekonomicky přijatelnější cestou, jak získat osobní trénink. Je příjemné cvičit s kamarádem, kolegyní nebo partnerem a navzájem si dodávat motivaci.

1 lekce trvá 60 minut.

Platnost balíčku je jeden rok.

Zrušení individuální a semiprivátní lekce prosíme nejpozději 6 hodin před začátkem lekce (při nedostavení se na lekci je vám účtovaná plná částka).

Ceník je platný od 13. 2. 2017.

Storno podmínky kurzovného:
V případě nízkého počtu uchazečů si lektorka vyhrazuje právo kurz zrušit; klientovi v takovém případě bude vrácena plná výše kurzovného. Klient nemusí kurz absolvovat osobně, ale i prostřednictvím náhradníka. V případě zrušení Vaší účasti 5 a méně pracovních dní před začátkme kurzu, činí storno poplatek 50% z výše kurzovného. POkud zajistíte náhradníka, na kterého bude Vaš kurzovné převedeno, nebude se Vám storno poplatek účtovat.

Podmínky účasti na kurzu:
Jsem si vědom/a, že se na lekcích Pilates budu věnovat tělesnému cvičení, prohlašuji proto, že jsem plně fyzicky a psychicky způsobilý/á, a že jsem v dobré fyzické formě, která mi dovoluje účastnit se lekcí, a že nemám nebo netrpím poruchami zdravotního stavu, které by mi bránily či omezovaly ve cvičení Pilates. V opačném případě prohlašuji, že se lekcí účastním se souhlasem svého lékaře a tedy na vlastní zodpovědnost a riziko.

V průběhu trvání pravidelného kurzu si lze nahradit až pět lekcí v jiném pravidelném kurzu, a to vždy po dohodě s lektorkou. Po skončení kurzu není nahrazení lekcí možné.