Lektoři

Lenka Boušková (Moravcová)

Osmým rokem je Pilates součástí mého života. Pomáhá mi cítit se dobře. Jsem vděčná za to, že dělám co mě baví a naplňuje. Ať už cvičím a pracuji sama na sobě nebo učím ostatní lidi. Ráda předávám svoje zkušenosti a inspiruji ke zdravému pohybu. Zrovna tak ale při hodinách učí moji klienti mě. Výměna je oboustranná, děkuji za to. 

Vzdělání:

Pilates Academy v Praze, level I + II (Mgr. Renata Sabongui)
Pilates Academy v Praze, školení pro usnadnění početí, pro těhotné, po porodu, pro děti a pro muže (Mgr. Renata Sabongui)
Inspiration Day Pilates®, Face Czech s.r.o. (Mgr. Daniel Müller)
Kurz anatomie, myPilates Academy (Mgr. Hana Vašíčková)
Modifikace v Pilates s malými pomůckami (Mgr. Hana Císařová - Hofrichtrová)
Seminář Jóga pro zdraví (Lukáš Kolek)
Seminář Yoga rehabilitace (Aneta Králová)
Seminář Technika yogových pozic (Aneta Králová)
Functional Anatomy Related to Movement (Daniella Mallach)
 

FISAF Hatha jóga basic (Andrea Hájková-Smékalová, Katřina Nováková, Michaela Svatošová, Jan Šorf, Ajay Bobade)
STOTT PILATES® Advanced Matwork, level 2 (Jitka Kadishi)
STOTT PILATES® Intensive Mat-Plus, modul 1+2 (Jitka Kadishi)
Reformer Jumpboard - master class (Jitka Kadishi)
Pánevní dno a lumbo-pelvická stabilizace (Jitka Kadishi)
FISAF Specializace 3. stupeň Jóga jako léčebný prostředek (Michaela Svatošová)
FISAF Specializace 3. stupeň Ashtanga jóga (Kateřina Nováková)
FISAF Jóga advanced (Andrea Hájková-Smékalová, Katřina Nováková, Michaela Svatošová, Jan Šorf)
Seminář Jóga a jógová terapie (Růžena Moravcová)
STOTT PILATES® Injuries and special population kurz ISP (Daniella Mallach)
STOTT PILATES® Advanced Reformer (Jitka Kadishi-Miškářová)
Poweryoga Akademie - jógová praktika: Jógový pohyb a technika ásán (Václav Krejčík)
Foam Roller Variace - Pilates (Jitka Miškářová)
Návod na tělo aneb rolfprincipy (Zdeňka Šímová)

Jana Rosenbergerová

Jmenuji se Jana Rosenbergerová. Pohybu se aktivně věnuji od svých 19 let. Tehdy jsem náhodou našla inzerát v novinách na kurzy orientálního tance a byla jsem lapena. Asi po 3 letech jsem jej začala sama vyučovat, přičemž jsem i aktivně vystupovala se skupinou Ignigena.  Poté jsem se opět vlastně náhodou dostala k DVD Pilates a byla jsem lapena podruhé. O cvičení jsem se začala zajímat natolik, že jsem jej sama chtěla předávat dále. Mé první školení jsem absolvovala u PhDr. Evy Blahušové, CSc - Diplom Pilates 1 -  rok 2009 a dále Mgr.Renaty Sabongui - r. 2009. Zde jsem se blíže seznámila s Lenkou Moravcovou a tím jsem vlastně našla svou průvodkyni na mé další cestě s Pilates. V roce 2015 jsem se rozhodla  prohloubit si své znalosti a naučit se základům STOTT Pilates a cvičení na stroji Reformer. Mimo Pilates běhám, nadále tančím a tanec se snažím dále předávat dětem.Těším se na setkání s vámi. 

 

 

Žaneta Gruberová

Pilates jsem začala cvičit před šesti lety a naprosto mě to pohltilo. Po narození dětí se mi zvýšila váha a také začaly problémy se zády a klouby. Po návratu k pilates se začaly moje bolesti postupně ztrácet. Rozhodla jsem se své zkušenosti předávat dál. Pilates mi pomáhá a určitě pomůže i vám. Přijďte si společně zacvičit.

 

 

 

 

 

Jana Sýkorová

Cvičení Pilates jsem naplno propadla asi před 5 lety. Z počátku pro mě bylo doplňkovým sportem k běhání a plavání, ale nadchlo mě natolik, že jsem se mu začala věnovat aktivně a pravidelně. Brzy jsem pocítila jeho pozitivní vliv na mojí skoliózu, celkové držení těla a vnitřní rovnováhu. Pomohlo mi porozumět svému tělu a dnes je pro mě sportem číslo jedna. Na Pilates mě baví práce s lidmi jakéhokoliv věku a úrovni zdatnosti. Těší mě, že mohu své znalosti předávat dál a pomáhat klientům na jejich cestě k dosažením individuálních zdravotních a kondičních cílů. Dává mi radost z pohybu a zároveň je pro mě uvolněním od každodenních povinností