O nás

Záleží nám na vás a vašem zdraví, a proto zastáváme individuální přístup. Snažíme se vést lekce v menších skupinách. Tak, aby každý získal potřebnou péči. Chceme, aby vám u nás bylo dobře. Skoro jako v bavlnce :-)

Jóga

Jóga znamená spojení, sjednocení. Spojení individuálního Já s univerzálním Bytím. Nejstarší zmínky o ní pocházejí z druhého tisíciletí před Kristem. Její základy hledejme v asketických praktikách světců nebo způsobech meditace a uctívání. Veškeré praktiky a procesy jógy, by se měly stát aktivitou, která sjednocuje tělo, mysl ducha s vyšší podstatou.

Pilates

Pilates přišel na svět před sto lety jako cvičení, které pracuje s myšlenkou, že duševní a tělesné zdraví jsou spojené nádoby. Joseph Hubertus Pilates se narodil v Německu v r. 1880 jako dítě trpící astmatem, křivicí a revmatickou horečkou. Jeho odhodlání být zdravý ho vedlo ke studiu východních a západních forem cvičení. Výsledkem byla metoda zvaná kontrologie, dnes nazývaná jeho jménem. Pilates je sestava posilovacích a protahovacích cviků, která na základě spolupráce těla a mysli tvaruje tělo. 

RolfterapieFyzio

Rolfterapie je manuální technika fascií, kterou vyvinula Dr. Ida Rolf. Jedná se o ucelený systém práce deseti ošetření , kde je cílem uvolnit zkrácená a srostlá, jakoby "slepená" místa v těle pomocí speciálních hmatů. To má neuvěřitelně příznivý vliv na velkou řadu tělesných i psychických potíží. Hlavním cílem této práce je obnovení přirozené lidské pohyblivosti a vitality organismu prostřednictvím zlepšení držení těla. Rolfterapie prodlužuje, uspořádává a balancuje tělo v gravitačním poli prostřednictvím uvolňování chronicky zkrácených partií a udržovacích vzorců.