Workshopy a akce

ASHTANGA S LÁĎOU POKORNÝM

vedená poloviční první série a workshop


Láďa vyučuje ashtangu v Praze ve vlastním studiu Ánanda Ashtanga Yoga Shala, pořádá víkendové kurzy ashtangy i ashtangové retreaty a já jsem moc ráda, že přijal pozvání také do Plzně (někteří z Vás už se s ním možná setkali v Plzni na Jógafestu).

Pod jeho vedením budete mít možnost dopoledne praktikovat polovinu první série ashtangy a odpoledne se zúčastnit workshopu, kde prohloubíme svoje teoretické i praktické znalosti ashtangy.

KDY: 12. 9. 2020
KDE: Studio Yogafriends, Plzeň
Program:
10:00-11:30 vedená polovina první série (po Navasanu)

pauza na oběd

13:00-16:00 workshop

Na workshopu se tentokrát zaměříme na druhou polovinu první série (tzn. od Navasany po závěrečné pozice), na správné přechody mezi pozicemi, modifikace pozic. V teoretické části workshopu se opět dozvíte něco zajímavého z filozofie jógy, kterou Láďa umí přiblížit vtipně a srozumitelně. Je to jedinečná příležitost opět se posunout ve své jógové praxi, nenechte si ji ujít!
Workshop je určen všem, kteří již ashtangu praktikují, anebo praktikují jiný typ jógy a chtějí se dozvědět něco víc o ashtanze. Není vhodný pro úplné jógové začátečníky.

CENA:
Dopolední vedená lekce: 200,- Kč
Odpolední workshop: 600,- Kč (možnost zúčastnit se pouze jedné akce)

PŘIHLÁŠENÍ:andrea.brabcova@gmail.com

Bankovní spojení pro platbu: 670100-2208500521/6210 (Vaše místo je zajištěno až po připsání platby na účet).

Storno podmínky: do 30 dní před konáním akce bude celá částka vrácena, 15 dní předem storno 50% ze zaplacené částky, méně než 15 dní je storno 100% částky. Je možnost za sebe poslat náhradníka.

Odesláním přihlášky a zaplacením částky za workshop potvrzujete, že souhlasíte s uvedenými podmínkami a se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací.

SVÁDHIŠTHÁNA - MÍSTO SEBE SAMA V TEKUTÉ POVAZE BYTÍ

worshkshop čakra jógy s Barborou HU - PŘESUNUTO NA PODZIM

Aroma sound yoga

Uvolnění, naladění, splynutí

Dopřejte si jedinečné chvíle uvolnění. Zastavení se v jógových asánách a kouzlo dlouhých výdrží. Uvolníte nejen svá ztuhlá místa, ale také nahromaděné emoce. Aromaterapie a muzikoterapie budou prostředkem pro posílení účinku asán a nalezení cesty k sobě. K vnitřnímu klidu a stavu meditace.

NOVÉ TERMÍNY: 16.10., 27.11., 11.12.

17:30 - 19:30, 550,-/os.

lektorky: Andrea Opatrná (yin yoga) a Iva Sakura (aromaterapie a muzikoterapie)

hlaste se prosím na: yogafriends@seznam.cz, Yogafriends studio, Kollárova 34, Plzeň

DIABETICKÁ JÓGA - PLZEŇ

PODZIM 2020


Máte diabetes? Máte zvýšenou hladinu krevního cukru a už jste v kategorii čekatele na cukrovku? Nejste líní a chcete daný stav změnit a navrátit se zpět ke zdraví? Pak jste tu správně. Hormonální jógová terapie pro diabetiky a prevenci diabetu dokáže divy a změní Vám život k lepšímu. Dejte jí šanci!


Kdy: 
CO S SEBOU: jen pohodlné oblečení
CENA: 2200 Kč, skripta s detailním popisem cviků jsou v ceně

Během víkendu se spolu naučíme sestavu pro diabetiky, kterou vytvořila legendární Dinah Rodrigues.Hormonální jóga aktivuje přirozenou tvorbu inzulinu ve slinivce břišní, zlepšuje celkovou duševní i tělesnou pohodu a vitalitu, detoxikuje. Je vhodná pro diabetiky II. i I. typu.

Kde: Yogafriends studio, Kollárova 34, Plzeň

Lektor: Ivona Švecová, kurzy@jogasyvonou.cz

Víkendové kurzy hormonální jógové terapie 

Víkendové kurzy hormonální jógové terapie

18.-19.9., 2.-3.10, 20.-21.11. (pá 17-21, so 9- 18)

Hormonální jógová terapie je přírodní řešení problémů hormonální nerovnováhy, její zakladatelkou je Dinah Rodrigues z Brazílie. Jedná se o ucelenou sestavu cviků, které jsou určené přímo pro ženy k vyladění hormonálního systému kdykoli během reprodukčního období a po menopauze. Je zaměřená na postupné zmírnění a odstranění potíží, způsobených nízkou hladinou hormonů. Je to jediná jógová terapie, která je podložena vědeckou studií. Doporučuje se cvičit preventivně po 35. roce, kdy fyziologicky začínají klesat hladiny hormonů v těle. 

přihlášky a více info přímo u Petry www.hormonjoga.cz

YIN YOGA JEN PRO TEBE

jóga místo masáže

Užijte si 60 či 90 min. jen pro sebe. Yin yoga je metoda, která pracuje s pojivovými tkáněmi (fasciemi) a také s myslí. Těšte se na poctivé protažení a pocit úlevy. Dokáže si poradit se zatuhlými místy, nahromaděnými emocemi i staršími zraněními. Sportovcům přinese rychlejší rekonvalescenci a lepší výsledky na trase. Především je pak prostředkem k odstranění vlivu stresu na náš organismus. Přijďte to zažít! Těší se Andrea Opatrná


Mohendžodáro

Olivie Pospíšilová

Milé ženy,

srdečně vás zvu na vaši cestu k sobě samé, ke svému ženství. Přijďte se uvolnit od stresu i napětí. Přijďte si pro sebe načerpat ženskou sílu a energii, podpořit sebe i své ženství, zharmonizovat se, opečovat se, zasmát se a vrátit se sama k sobě.

Je obohacující být v podporující, láskyplné skupině žen. Tančit, zpívat, meditovat, cvičit Mohendžodáro, sdílet a slyšet hovořit ostatní ženy, které si do nedávna myslely, že jsou na všechno samy.

Čeká nás práce s tělem i dechem, spontánní tanec, uvolnění těla i mysli, aktivní Osho meditace, čištění a harmonizace čaker, práce s energii v pánvi, ásany ze sestavy Mohendžodáro, harmonizace ženského těla i duše, posílení sebe v kruhu žen, občerstvení a vyživení se v ženské energii.

Kdy: neděle 11.10. 2020 9,00 - 17,30

neděle 22.11. 2020 9,00 - 17,30


Kde: Studio Yogafriends, Kollárova 34, Plzeň

Cena: 1 200 Kč (za každé setkání)

S sebou: pohodlné oblečení, které se dá vrstvit (v případě chladu či tepla), šátek na oči, ponožky, deku. Možno delší sukni k tanci. Svačinu a pití.

Přihlášky: olivie.pospisilova@centrum.cz nebo SMS 737 310 383