Workshopy a akce

SVÁDHIŠTHÁNA - MÍSTO SEBE SAMA V TEKUTÉ POVAZE BYTÍ

worshkshop čakra jógy s Barborou HU - PŘESUNUTO NA PODZIM

Aroma sound yoga

Síla

Aroma sound yoga

Uvolnění, naladění, splynutí

Dopřejte si jedinečné chvíle uvolnění. Zastavení se v jógových asánách a kouzlo dlouhých výdrží. Uvolníte nejen svá ztuhlá místa, ale také nahromaděné emoce. Aromaterapie a muzikoterapie budou prostředkem pro posílení účinku asán a nalezení cesty k sobě. K vnitřnímu klidu a stavu meditace.

NOVÉ TERMÍNY PŘIPRAVUJEME!

17:30 - 19:30, 550,-/os.

lektorky: Andrea Opatrná (yin yoga) a Iva Sakura (aromaterapie a muzikoterapie)

hlaste se prosím na: yogafriends@seznam.cz, Yogafriends studio, Kollárova 34, Plzeň

DIABETICKÁ JÓGA - PLZEŇ

LÉTO 2020


Máte diabetes? Máte zvýšenou hladinu krevního cukru a už jste v kategorii čekatele na cukrovku? Nejste líní a chcete daný stav změnit a navrátit se zpět ke zdraví? Pak jste tu správně. Hormonální jógová terapie pro diabetiky a prevenci diabetu dokáže divy a změní Vám život k lepšímu. Dejte jí šanci!


Kdy: pátek 29.května 17 - 20 hod., sobota 30. května, 9 - 17 hod.
CO S SEBOU: jen pohodlné oblečení
CENA: 2200 Kč, skripta s detailním popisem cviků jsou v ceně

Během víkendu se spolu naučíme sestavu pro diabetiky, kterou vytvořila legendární Dinah Rodrigues.Hormonální jóga aktivuje přirozenou tvorbu inzulinu ve slinivce břišní, zlepšuje celkovou duševní i tělesnou pohodu a vitalitu, detoxikuje. Je vhodná pro diabetiky II. i I. typu.

Kde: Yogafriends studio, Kollárova 34, Plzeň

Lektor: Ivona Švecová, kurzy@jogasyvonou.cz

Víkendové kurzy hormonální jógové terapie 

Víkendové kurzy hormonální jógové terapie

29. - 30.5., 17. - 18.7., 28. - 29.8.  (pá 17-21, so 9- 18)

Hormonální jógová terapie je přírodní řešení problémů hormonální nerovnováhy, její zakladatelkou je Dinah Rodrigues z Brazílie. Jedná se o ucelenou sestavu cviků, které jsou určené přímo pro ženy k vyladění hormonálního systému kdykoli během reprodukčního období a po menopauze. Je zaměřená na postupné zmírnění a odstranění potíží, způsobených nízkou hladinou hormonů. Je to jediná jógová terapie, která je podložena vědeckou studií. Doporučuje se cvičit preventivně po 35. roce, kdy fyziologicky začínají klesat hladiny hormonů v těle. 

přihlášky a více info přímo u Petry www.hormonjoga.cz

YIN YOGA JEN PRO TEBE

jóga místo masáže

Užijte si 60 či 90 min. jen pro sebe. Yin yoga je metoda, která pracuje s pojivovými tkáněmi (fasciemi) a také s myslí. Těšte se na poctivé protažení a pocit úlevy. Dokáže si poradit se zatuhlými místy, nahromaděnými emocemi i staršími zraněními. Sportovcům přinese rychlejší rekonvalescenci a lepší výsledky na trase. Především je pak prostředkem k odstranění vlivu stresu na náš organismus. Přijďte to zažít! Těší se Andrea Opatrná


Mohendžodáro

Olivie Pospíšilová

Milé ženy,

srdečně vás zvu na vaši cestu k sobě samé, ke svému ženství. Přijďte se uvolnit od stresu i napětí. Přijďte si pro sebe načerpat ženskou sílu a energii, podpořit sebe i své ženství, zharmonizovat se, opečovat se, zasmát se a vrátit se sama k sobě.

Je obohacující být v podporující, láskyplné skupině žen. Tančit, zpívat, meditovat, cvičit Mohendžodáro, sdílet a slyšet hovořit ostatní ženy, které si do nedávna myslely, že jsou na všechno samy.

Čeká nás práce s tělem i dechem, spontánní tanec, uvolnění těla i mysli, aktivní Osho meditace, čištění a harmonizace čaker, práce s energii v pánvi, ásany ze sestavy Mohendžodáro, harmonizace ženského těla i duše, posílení sebe v kruhu žen, občerstvení a vyživení se v ženské energii.

Kdy: neděle 23.2. 2020 9,00 - 17,30

neděle 19.4. 2020 9,00 - 17,30

neděle 7.6. 2020 9,00 - 17,30

Kde: Studio Yogafriends, Kollárova 34, Plzeň

Cena: 1 200 Kč (za každé setkání)

S sebou: pohodlné oblečení, které se dá vrstvit (v případě chladu či tepla), šátek na oči, ponožky, deku. Možno delší sukni k tanci. Svačinu a pití.

Přihlášky: olivie.pospisilova@centrum.cz nebo SMS 737 310 383