Workshopy a přednášky

Jaro vítej!

 Zveme vás na večerní prožitkový seminář na téma jarní probuzení.  Osvěžíme smysly po dlouhé zimě, nastartujeme metabolismus, podpoříme činnost jater a žlučníku a užijeme si prodlouženou relaxaci. To vše za doprovodu krásných vůní, zvonkoher, tibetských mís či deštné hole.

 

Lekcí vás provedou Andrea Opatrná a Ivana Brandnerová 

cena 490,- /os. 

Přihlášky prosíme předem na email: yogafriends@seznam.cz

Jógový worskhop - Pozdravy slunce: pohyb, dech a něco navíc

Martin Wagenknecht, květen 2019, 10 - 13h, 550,- /os.

Pozdrav slunci je tím, kde se potkávají všechny důležité jógové principy. Na mysli mám především vědomý plynulý pohyb ve shodě s vlastním tělem, plný jógový dech a koncentraci. Zároveň nemusí být pouze jakousi rozcvičkou, ale také rituálem, který osloví i hlubší složky naší osobnosti. V rámci našeho setkání se zaměříme hlavně na "jemnou" strukturu pozdravů slunci: tedy na dech, jeho (s)ladění s pohybem. Můžete se také těšit na závěrečné překvapení.Otevřeno všem se zájmem o věc bez rozdílu "pokročilosti".

Martin se józe věnuje od roku 2008. Za svou "jógovou kariéru" prošel celou řadu jógových stylů. Jako první začal s power jógou, z ní přesedlal na po všech stránkách náročnou a dynamickou ashtanga vinyasa jógu, hravou vinyasu, aby později odhalil kouzlo pomalé a klidné hatha jógy. Ochutnal ještě mnohé další styly a příchutě: namátkou jin jóga, súfijská jóga, jóga smíchu nebo prana vashya jóga. Ze všech těchto "zastávek na cestě" si něco odnesl. Nebojí se experimentů a hledání nových cest. Své zkušenosti se snaží sdílet srozumitelnou formou plnou humoru a laskavého nadhledu.

přihlášky předem na: yogafriends@seznam.cz

Víkendové kurzy hormonální jógové terapie 2019

Mohendžodáro s Olivií Poslpíšilovou

www.rozkvetanizeny.cz

Je obohacující být v podporující láskyplné skupině žen, tančit, meditovat, cvičit Mohendžodáro, sdílet a slyšet hovořit ostatní ženy, které si do nedávna myslely, že jsou na všechno samy.

V cyklu volně navazujících prožitkových seminářů se naučíme čtyři ásany ze sestavy Mohendžodáro (zakladatelka MUDr. Monika Sičová), které v posledním setkání uzavřeme do tzv. Mateřského okruhu. Čeká nás práce s tělem i dechem, spontánní tanec, uvolnění těla i mysli, aktivní Osho meditace, čištění a harmonizace čaker, práce s energii v pánvi, harmonizace ženského těla i duše, posílení sebe v kruhu žen, občerstvení a vyživení se v ženské energii.

Kdy: neděle 10.3. 2019 9,00 - 17,30 1. ásana Příběh ženství

neděle 7.4.2019 9,00 - 17,30 2. ásana Vnitřní zrak

neděle 12.5.2019 9,00 - 17,30 3. ásana Pohled do Vesmíru

neděle 16.6. 2019 9,00 - 17,30 4. ásana Šťavnatá jóni