Workshopy a přednášky

Letní intenzivní škola jógy a jógový bootcamp v červenci a srpnu

Letní intenzivní škola jógy modul I. a II. od pondělí do čtvrtka, hezky před prací od 7:00 - 8:30.  Nebo jógový bootcamp od úterý do čtvrtka od 18:45 - 19:45. To jsou vaše příležitosti jak to s jógou začít brát opravdu více vážně. V jógové škole se zaměříme na detaily v pozicích, dechová cvičení i filosofii. Jógový bootcamp vám nastartuje metabolismus a probudí fyzičku. Každopádně těšte se na jedinečné zážitky. Cvičit každý den, je možné ba dokonce nekonečně dobré :-) Přijďte se o tom přesvědčit! více v rozvrhu a v ceníku...

Návod na tělo

20. - 21.6. se Zdeňkou Šímovou - Jak používat lidské tělo aby bylo zdravé, štíhlé a nebolelo?Využití přirozené biomechaniky lidského těla a také jak pozitivně formovat postavu s i bez cvičení.

Nový, revolučně jiný princip změny a používání těla v jakémkoli cvičení a činnostech běžného života. Na základě nejnovějších vědeckých výzkumů z oblasti pojivové tkáně - fascie. Unikátní a velmi efektivní metoda.

přihlášky a další info na: www.navodnatelo.cz

Víkendové kurzy hormonální jógové terapie léto 2019

Víkendové kurzy hormonální jógové terapie

7. - 8.6., 12. - 13.7., 30. - 31.8., 13. - 14.9. (pá 17-21, so 9- 18)

Hormonální jógová terapie je přírodní řešení problémů hormonální nerovnováhy, její zakladatelkou je Dinah Rodrigues z Brazílie. Jedná se o ucelenou sestavu cviků, které jsou určené přímo pro ženy k vyladění hormonálního systému kdykoli během reprodukčního období a po menopauze. Je zaměřená na postupné zmírnění a odstranění potíží, způsobených nízkou hladinou hormonů. Je to jediná jógová terapie, která je podložena vědeckou studií. Doporučuje se cvičit preventivně po 35. roce, kdy fyziologicky začínají klesat hladiny hormonů v těle. 

přihlášky a více info přímo u Petry www.hormonjoga.cz

Mohendžodáro s Olivií Pospíšilovou

www.rozkvetanizeny.cz

Je obohacující být v podporující láskyplné skupině žen, tančit, meditovat, cvičit Mohendžodáro, sdílet a slyšet hovořit ostatní ženy, které si do nedávna myslely, že jsou na všechno samy.

V cyklu volně navazujících prožitkových seminářů se naučíme čtyři ásany ze sestavy Mohendžodáro (zakladatelka MUDr. Monika Sičová), které v posledním setkání uzavřeme do tzv. Mateřského okruhu. Čeká nás práce s tělem i dechem, spontánní tanec, uvolnění těla i mysli, aktivní Osho meditace, čištění a harmonizace čaker, práce s energii v pánvi, harmonizace ženského těla i duše, posílení sebe v kruhu žen, občerstvení a vyživení se v ženské energii.

Kdy: neděle 10.3. 2019 9,00 - 17,30 1. ásana Příběh ženství

neděle 7.4.2019 9,00 - 17,30 2. ásana Vnitřní zrak

neděle 12.5.2019 9,00 - 17,30 3. ásana Pohled do Vesmíru

neděle 16.6. 2019 9,00 - 17,30 4. ásana Šťavnatá jóni